Головна Агентський договір Агентський договір на реалізацію послуг з дайвінгу

Субота, 30 липня 2011, 09:42

Агентський договір

на реалізацію послуг Принципала з дайвінгу

м. ______________ "___"_________ 2011 р.

______________, надалі іменується "Принципал", в особі __________, діючого на підставі ___________, з однієї сторони, та _______________, іменоване надалі "Агент", в особі ___________, діючого на підставі ___________, з іншої сторони, уклали цей договір про наступне :

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За цим договором Агент зобов'язується здійснювати від свого імені, але за рахунок Принципала дії з реалізації на українському ринку пакета послуг з дайвінгу (морським занурення з аквалангом), організований Принципалом в _______ (вказати країну, море) в районі міста ___________, а Принципал зобов'язується сплатити Агенту винагороду за надані послуги.

1.2. Пакет послуг з дайвінгу включає в себе повний комплекс послуг, що надаються Принципалом і перерахованих в Додатку N 1 до цього договору.

1.3. Агент має право реалізовувати третім особам як весь пакет послуг з дайвінгу в цілому, так і конкретні складові його послуги окремо.

1.4. Вартість послуг з дайвінгу при реалізації їх третім особам визначається Агентом самостійно, але не повинна бути нижче ціни, передбаченої в Додатку N 1 до цього договору.

1.5. Організація розміщення і харчування, перельоту, трансферу і страхування фізичних осіб, яким були реалізовані відповідно до цього договору послуги з дайвінгу, до місця початку дайвінг-туру здійснюється Агентом самостійно.

2. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

2.1. За цим договором Агент зобов'язується здійснювати пошук клієнтів і реалізовувати їм пакет послуг, що надається Принципалом з дайвінгу (далі - "Пакет послуг").

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: