Головна Аналітика Проблеми, що виникають при реєстрації шлюбу з іноземцем

Проблеми, що виникають при реєстрації шлюбу з іноземцем PDF 
Неділя, 24 липня 2016, 16:52

Шлюбні відносини являються одними із найбільш відповідальних на протязі всього життєвого шляху. В той же час широкого розповсюдження набувають шлюбі між громадянами України з однієї сторони та іноземцями з іншої. Дуже часто ці взаємовідносини ускладнюються із-за проблем, котрі мають місце при реєстрації шлюбу з іноземцем.

Особливості офіційної реєстрації шлюбу

Спеціалісті в один голос рекомендують офіційно реєструвати взаємовідносини на території України. Велика кількість проблем формується в першу чергу в тих випадках, коли відносини узаконюються за кордоном. І якщо вдасться вирішити ці проблеми, то от при розлученні ситуація виглядає значно складніше – прийдеться подавати позов в суд (особливо при наявності майнових претензій, спільних дітей). Очевидно, що суперечки доцільніше вирішувати саме на території України.

Що потрібно для укладання шлюбу з іноземцем?

Для офіційного узаконювання свої романтичних відносин необхідно мати слідуючи документи – паспорт і тільки, при умові, що ви являєтесь громадянином України. Що ж стосується іноземних громадян, то перелік документів уже значно більший:

  1. паспорт (потрібні не тільки оригінал, а і нотаріально завірені копії. Дуже важливо мати завірені копії цих документів);
  2. якщо раніше підданий іншої країни перебував у іншому шлюбі, необхідно представити документ, котрий підтверджує факт його розірвання.

Зверніть увагу! Спеціалісти акцентують увагу на необхідності підготовки і реєстрації документів, завірених офіційним апостилем. Якщо річ йде не про країни Гаазької конвенції, то потрібно реалізувати легалізацію зі сторони консульства. Ці документи на території України підлягають офіційному перекладу і завіренню у нотаріуса. Ні в якому разі не слід завчасно перекладати документи, перебуваючи за кордоном. В нашій країні діє спеціалізоване Міжнародне Бюро, котре і займається даним питанням в правовій площині.

Офіційна реєстрація шлюбних відносин передбачає присутність обох членів подружжя. Очевидно, що іноземний громадянин повинен перебувати на території України на легальній підставі.

Особливої уваги заслуговує той факт, що зазначена послуга не є безкоштовною. Середня ціна реєстрацію офіційного шлюбу з іноземцем – від 290 євро, не говорячи вже про часові затрати, котрі необхідні для подачі відповідних документів. В даному контексті доцільніше звернутися за допомогою до професіоналів. На території країни діє величезна кількість подібних установ, спеціалісти яких з радістю нададуть відповідну допомогу. Очевидно, що послуги надаються за деяку фінансову винагороду, втім, вона цілком очевидна і аргументована.

В такому разі можна розраховувати на отримання вичерпної консультації, підтримку спеціалістів у випадку виникнення ускладнень, проблем, що в реаліях нашої країни трапляється досить часто. З кожним роком ця процедура суттєво спрощується і з неї виключаються непотрібні бюрократичні посилання.