Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування матеріальної (майнової) шкоди в порядку регресу

Четвер, 16 грудня 2010, 12:10

До __________ районного суду м.________ адреса:_____________________________

Позивач: Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Назва», юридична адреса:_______________________, тел:________________________________

Відповідач: Особа_1, зареєстрований та проживає за адресою:___________________, тел:________________________________

Ціна позову: 18406 грн. 06 коп.

Позовна заява

про відшкодування шкоди в порядку регресу

11 жовтня 2009 о 16 год. 00 хв. відповідач Особа_1, керуючи автомобілем «ВАЗ», державний номерний знак ________, в м._________, по вул.__________, при виникненні небезпеки для руху, не вжив заходів для безпечного об’їзду перешкоди, в результаті чого допустив зіткнення з автомобілем «Мітсубісі» державний номер _________, під керуванням Особи_3, що належав на праві власності Особі_2.

Згідно постанови _________ районного суду від 16.10.2009 року відповідач був визнаний винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 Кодексу про адміністративні правопорушення України і підданий адміністративному стягненню у вигляді штрафу.

Згідно ч.3 ст.61 ЦПК України обставини, встановлені судовим рішенням у адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких бере участь та сама особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Таким чином, вина відповідача у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди доведена судом при розгляді адміністративної справи, а тому є доведеним факт скоєння ДТП та вину в його скоєнні саме відповідача.

Згідно довідки ВДАІ __________ району при ВДАЇ ГУМВС України в _________ області від 12.10.2009 року, страхового акту та Додатку №1 до нього від 19.02.2010 року, автомобіль «Мітсубісі», що належить Особі_2, отримав у вказаному ДТП механічні пошкодження.

Розмір збитків, нанесених внаслідок вказаного ДТП Особі_2 – власнику пошкодженого автомобіля – становить 87321,60 грн., що підтверджується актом автотоварознавчого дослідження ТОВ «Назва» №______ від 26.10.2009 року.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: