Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування матеріальної, моральної шкоди завданої залиттям квартири та втраченого прибутку

Позовна заява про відшкодування матеріальної, моральної шкоди завданої залиттям квартири та втраченого прибутку
Субота, 22 січня 2011, 15:27

До ___________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: ТОВ «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Третя особа: ЗАТ «Назва», юридична адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про відшкодування матеріальної, моральної шкоди та втраченого прибутку

21.12.2009р. відбулась аварія у системі холодного водопостачання в квартирі адреса:___________, яка розташована над моєю квартирою, яка сталася внаслідок розриву кулькового запірного крану на стояку холодного водопостачання. Внаслідок витікання води відбулось залиття моєї квартири. В результаті залиття було пошкоджено стінки коробу підсобного приміщення, дві внутрішні двері, стеля, стіни, паркет та дві внутрішні двері в спальні, у ванній кімнаті була деформована нижня частина двері, паркетний пол у гардеробній. Дані обставини підтверджуються актами від 22.12.2009р. та 30.12.2009р., складеними працівниками ТОВ “Назва”, ЖЕУ-8, в яких зазначено, що залиття моєї квартири сталося з причини розриву кулькового запірного крану на стояку холодного водопостачання в квартирі адреса:_____________. Відповідач як експлуатуюча організація будинку в добровільному порядку не бажає відшкодувати спричинену мені шкоду, тому я змушена звертатися до суду.

Відповідно до ст.1166 ЦК України шкода, завдана майну фізичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Шкоду мені повинен відшкодувати відповідач ТОВ “Назва”, виходячи з наступного. Право власності на квартиру адреса:______________, в якій сталася аварія та відбувся розрив кулькового запірного крану на стояку холодного водопостачання, внаслідок якого була пошкоджена моя квартира, до цього часу не оформлено та вона не передана в користування будь-якому власнику.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: