Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я

Позовна заява про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я
Неділя, 06 лютого 2011, 22:56

До __________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований за адресою:______________________________, тел:___________________________________

Позовна заява

про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я

08 червня 2009 року близько 2 години ночі поблизу двору ВАТ “Назва” Особою_2 було нанесено мені удари в область обличчя, та тим самим спричинено тілесні ушкодження у вигляді, відкритого перелому кісток носа, струсу головного мозку, забійно-рваної рани лівої брови, тяжкої контузії лівого ока зі стійким зниженням гостроти зору. Дані ушкодження відносяться до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Згідно вироку ___________ районного суду м.___________ від 10 серпня 2010 року Особу_2 було засуджено за ч.1 ст. 122 КК України до 3 (трьох) років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнено від призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки. Задоволено мій цивільний позов та стягнуто з відповідача 2079 гривень матеріальної та 10000 гривень моральної шкоди.

В зв’язку з причиненою мені травмою яка мала продовжувальний характер, я продовжував лікування та з 18 серпня 2010 року по 20 вересня 2010 року перебував на стаціонарному лікуванні з діагнозом: тяжка контузія лівого ока яка була спричинена мені неправомірними діями Особи_2. За час перебування в лікарні мною було витрачено на придбання необхідних ліків грошових коштів в розмірі 1163,36 гривень.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: