Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я

Неділя, 06 лютого 2011, 22:56

До __________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований за адресою:______________________________, тел:___________________________________

Позовна заява

про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я

08 червня 2009 року близько 2 години ночі поблизу двору ВАТ “Назва” Особою_2 було нанесено мені удари в область обличчя, та тим самим спричинено тілесні ушкодження у вигляді, відкритого перелому кісток носа, струсу головного мозку, забійно-рваної рани лівої брови, тяжкої контузії лівого ока зі стійким зниженням гостроти зору. Дані ушкодження відносяться до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Згідно вироку ___________ районного суду м.___________ від 10 серпня 2010 року Особу_2 було засуджено за ч.1 ст. 122 КК України до 3 (трьох) років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнено від призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки. Задоволено мій цивільний позов та стягнуто з відповідача 2079 гривень матеріальної та 10000 гривень моральної шкоди.

В зв’язку з причиненою мені травмою яка мала продовжувальний характер, я продовжував лікування та з 18 серпня 2010 року по 20 вересня 2010 року перебував на стаціонарному лікуванні з діагнозом: тяжка контузія лівого ока яка була спричинена мені неправомірними діями Особи_2. За час перебування в лікарні мною було витрачено на придбання необхідних ліків грошових коштів в розмірі 1163,36 гривень.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: