Головна Відшкодування шкоди, збитків Позовні заяви Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди завданої залиттям квартири

Неділя, 19 червня 2011, 06:07

До _________ районного суду м.________ адреса:______________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:____________________________, тел.:________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:___________________________, тел.:________________________________

Ціна позову: 10572 гривні

Позовна заява

про стягнення матеріальної та моральної шкоди завданої залиттям квартири

25 січня 2011 року я придбала у власність квартиру адреса:__________________.

15 лютого 2011 року мою квартиру затопив водою відповідач, який мешкає наді мною у квартирі № 81.

15.02.2011 року я звернулась до ТОВ «Ліра ДТД», тобто до підприємства, яке обслуговує будинок. ТОВ «Ліра ЛДТ» склало акт, відповідно до якого була встановлена причина затоплення моєї квартири – умисна поломка крану холодної води відповідачем. Даний акт встановив, що внаслідок протиправних дій відповідача була залита водою моя квартира, внаслідок чого в мене були пошкоджені дерев’яні двері 2 шт., електрична проводка –5м, стіни в коридорі на площі 3 кв.м., підлога в коридорі на площі 6,5 кв.м., в спальні було пошкоджено стіни на площі 8,3 кв.м., підлога на площі 9 кв.м., в залі були пошкоджені стіни на площі 12,99 кв.м., та підлога на площі 15,7 кв.м., на кухні було пошкоджено підлогу на площі 9 кв.м., стіни на площі 8,3 кв.м., вхідна арка пошкоджена на 80 %, а також були пошкоджені меблі: кухонний гарнітур, шафа-купе, м’який куток та побутові прилади: пральна машина та люстра 1 шт.

Квартира №81 належить відповідачу на праві власності. В даній квартирі зареєстрований та мешкає тільки відповідач, що підтверджується довідкою ТОВ «Ліра ЛТД».

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: