Головна Договір довічного утримання (догляду) Договір довічного утримання (догляду)

Неділя, 10 жовтня 2010, 19:42

 

ДОГОВІР

довічного утримання (догляду)

 

м.______________  «__»_______________20__р.

___________________ (П.І.П.), який проживає за адресою: ___________________________, паспорт серії ______№___________, виданий "____" ___________19__ р. ____________________________(ким виданий), іменований надалі "Відчужувач", і ___________________________ (П.І.П.), проживає за адресою: _____________________, паспорт серії ____№____________, виданий "____"__________19___р.______________________________(ким виданий) іменований надалі "Набувач", уклали цей договір про таке.

1. Відчужувач передає Набувачу у власність квартиру, що знаходиться у м.____________ по вул.____________, будинок № ______, корп. № ______ під. № _____, розташовану на ____ поверсі ____ поверхового цегляного будинку споруди 19__р., що складається з ____ кімнат, загальною корисною площею _________ (________), житловою площею __________(________), з кухнею площею ___________(______________), оснащеній газовою плитою, з ізольованими ванною та туалетом, має балкон, а Набувач в обмін на отриману квартиру зобов'язується здійснювати довічне утримання з доглядом Відчужувача.

2. Обов'язок Набувача здійснювати довічне утримання з доглядом Відчужувача включає в себе:

1) забезпечення продуктами харчування;

2) забезпечення одягом;

3) у разі, якщо цього вимагає стан здоров'я Відчужувача, здійснювати догляд за Відчужувачем;

4) надання для проживання жилого приміщення (кімнати, квартири), що знаходиться в м.____________ по __________, будинок № ____, корп. № _____ за № _____, розташованого на ____ поверсі ____ поверхового панельного будинку споруди 19__ р., що складається з ____ кімнат, загальною корисною площею _______ (____________), житловою площею _______ (_____________), з кухнею площею _________ (__________), оснащеній газовою плитою, з ізольованими ванною та туалетом, має балкон;

5) оплата Набувачем ритуальних послуг;

6) щомісячні платежі в розмірі _________(____________) грн.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: