Головна Договір купівлі-продажу Договір купівлі-продажу транспортного засобу

Неділя, 08 травня 2011, 16:26

ДОГОВІР

КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Місто _____________   «____»______________2011 рік

Ми, що нижче підписалися:

з однієї сторони

ПІБ, (ідентифікаційний номер за ДРФО _________________), що мешкаю за адресою: _____________________, далі - ПРОДАВЕЦЬ,

з другої сторони

ПІБ, (ідентифікаційний номер за ДРФО _________________), що мешкаю за адресою: _____________________, далі - ПОКУПЕЦЬ, надалі всі разом - Сторони, уклали цей Договір про наступне:

1. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується передати у власність, а ПОКУПЕЦЬ прийняти і оплатити належний ПРОДАВЦЕВІ на праві приватної власності автомобіль тип легковий __________________ марки ____________ модель ______________, _________ року випуску, ___________ кольору, номер шасі(кузова, рами) № ________________, що перебував на обліку в ______________________ року, Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу ___________, реєстраційний номер ________________ і був знятий з обліку Облікова картка приватного ТЗ ____________, особливі відмітки Знято з обліку для реалізації, _________________, з видачею транзитних номерів _______________.

2. Відчужуваний автомобіль належить ПРОДАВЦЕВІ на підставі Свідоцтва про реєстрацію ТЗ серії _____________, виданого _________________________ року.

3. За домовленістю сторін, враховуючи технічний стан автомобіля, продаж цей вчинено за _________________________, які ПОКУПЕЦЬ передав після підписання цього договору ПРОДАВЦЮ, про що свідчить окрема розписка ПРОДАВЦЯ на договорі.

4. Згідно з ВИСНОВКОМ(АКТОМ) З ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ встановлення залишкової вартості автомобіля, БЛАНК N ______________, складеного експертом ________________ року, ВАРТІСТЬ ТЗ, що продається, становить _________________.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: