Головна Договір міни Договір міни товарів

Понеділок, 27 червня 2011, 13:32

Договір

міни товарів

м.Київ       "____" червня 2011 р.

Приватне підприємство "Іванов", іменоване надалі "1-й учасник", в особі директора Іванова Івана Івановича, і Товариство з обмеженою відповідальністю "Назва", іменоване надалі "2-ий учасник", в особі генерального директора Петрова Петра Петровича , що діє на підставі Статуту, з іншої сторони, уклали цей договір про наступне.

1. Предмет договору

1.1 Згідно з цим договором перший учасник передає в порядку обміну 2-му учаснику: Промислові пилососи KARCHER модель NT 993 (виробник Німеччина) у кількості п'ятдесят штук, комплектність товару підтверджується паспортом виробника. Гарантійний термін на пилососи, які передаються становить три роки з моменту підписання даного договору, а 2-ий учасник також в порядку обміну передає 1-му: Бензопилки STIHL MS180 (виробник Італія) у кількості п'ятдесят штук. Комлектность товару підтверджується паспортом виробника. Гарантійний термін на бензопили, які передаються становить три роки з моменту підписання договору.

1.2 Обмінювані товари нікому не продані, не закладені, в спорі і під арештом не перебувають.

1.3 Право власності на обмінювані товари переходить Сторонам за цим договором після виконання зобов'язань по передачі товарів, зазначених у пункті 1 цього договору.

1.4 Вартість товару дорівнює вартості обмінюваних товарів.

2. Умови поставки товарів 1-му Учаснику

2.1 Термін поставки становить десять днів з моменту укладення договору.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: