Головна Договір оренди (найму) Договір оренди яхти (з наданням послуг з управління та експлуатації техніки)

Неділя, 11 вересня 2011, 07:45

Договір оренди яхти

з наданням послуг з управління та експлуатації

м.____________ "___"_____________ 2011 р.

___________________, надалі іменується "Орендодавець", в особі ________________, діючого на підставі _______________, з однієї сторони, і ________________, надалі іменується "Орендар", в особі __________________, діючого на підставі _______________, з іншої сторони, спільно іменовані як Сторони, уклали цей договір (надалі - "Договір") про таке:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. За цим Договором Орендар орендує в Орендодавця яхту _________________, реєстраційний N _____________, заводський N ________________, ____________________________________________ (надалі "Орендоване судно" або (інші ідентифікаційні ознаки судна, NN супутніх док-тів) "Судно") для здійснення _________________________.

2. Орендоване судно

2.1. Орендоване судно має відповідати всім технічним і комерційним вимогам, які пред'являються до яхт, які здійснюють ___________________________ (мета оренди).

2.2. Орендоване судно носить розпізнавальні та реєстраційні знаки України. Нанесення на Орендоване судно емблеми Орендаря здійснюється Орендарем за його рахунок за погодженням з Орендодавцем.

2.3. Орендоване судно обладнано на ____________ місць.

2.4. Орендодавець забезпечує відповідність Судна, яке здається в оренду мінімальним вимогам ______________________ щодо придатності, які ставляться до таких типів суден.

2.5. Орендодавець забезпечує оснащення переданого ним в оренду Судна повним комплектом устаткування і необхідними судновими документами (відповідно з юридичними та технічними нормами, прийнятими в Україні).

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: