Головна Договір оренди (найму) Договір оренди нежитлового приміщення (варіант)

Середа, 14 вересня 2011, 19:13

Договір оренди

нежитлового приміщення

м._____________ "__" __________ 2011 р.

______________ (вказати найменування юридичної особи), іменоване надалі "Орендодавець", в особі ______________________ (вказати посада, П.І.Б.), який діє на підставі Статуту, з однієї сторони, і __________________ (вказати найменування юридичної особи), надалі "Орендар", в особі ______________________ (вказати посада, П.І.Б.), який діє на підставі Статуту, з іншої сторони, уклали цей договір про наступне:

1. Предмет договору

1.1. Орендодавець передає Орендареві, а Орендар приймає в тимчасове володіння та користування нежитлове приміщення для використання як адміністративно-службового приміщення з режимом роботи ________________________ (вказати години роботи в звичайні робочі дні), назване у подальшому "Приміщення".

1.2. Орендоване приміщення розташоване за адресою: ______________________, в ______________ (цегляному, панельному, блочному, інше) будинку, на поверсі ___________-поверхового будинку та складається з ____________________ кімнат:

1 кімната площею _________________________ кв. м;

2 кімната площею ________________________ кв. м.

Загальна площа приміщення ________________ кв. м відповідно з технічним паспортом БТІ.

1.3. На момент укладення цього договору Приміщення, що здається в оренду, належить на праві власності Орендодавцю на підставі __________________________ (вказати найменування правовстановлюючого документа, ким і коли виданий).

1.4. У Приміщенні знаходиться _____ телефонних ліній, N ______________.

1.5. Приміщення на момент передачі в оренду не вимагає поточного ремонту.

1.6. У Приміщенні ніякого майна немає.

2. Порядок передачі приміщення в оренду

2.1. Орендоване приміщення має бути передано Орендодавцем та прийнято Орендарем протягом ______ днів з дати державної реєстрації цього договору.

2.2. Орендоване приміщення вільне і у всіх кімнатах проведено ремонт.

2.3. Передача орендованого приміщення здійснюється по передавальному акту, підписання якого свідчить про передачу приміщення в оренду.

Передавальний акт підписується уповноваженими особами Орендодавця і Орендаря.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: