Головна Договір поставки Договір поставки м'ясних та овочевих консервів

Субота, 29 січня 2011, 13:16

ДОГОВІР

поставки м'ясних та овочевих консервів 

м. _______________  "___"_________ ____ р.

Фірма ________________, надалі іменується "Продавець", в особі _________________, що діє на підставі ___________, з одного боку, і фірма ____________, надалі іменується "Покупець", в особі _________________, що діє на підставі ____________, з іншого боку, уклали цей договір про таке:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Продавець зобов'язується поставити, а Покупець оплатити та прийняти товар відповідно до Специфікації N 1, що є невід'ємною частиною цього договору.

1.2. У Специфікації може бути вказаний термін, протягом якого буде діяти досягнута сторонами угода про ціну Товару.

1.3. Кількість і ціна поставленого Товару вказуються в накладних.

1.4. Право власності на Товар переходить до Покупця в момент передачі Товару Покупцю або перевізнику (у разі поставки Товару до залізничної станції, автовокзалу, аеропорту чи річкового вокзалу в межах адміністративних меж м. ____________).

1.5. Ризик випадкової загибелі несе власник Товару відповідно до чинного цивільного законодавства України.

1.6. У разі поставки некомплектного товару або товарів не відповідаючих асортименту Покупець має право відмовитися як від некомплектних товарів, так і від товарів, що не відповідають умові про асортимент і від усіх переданих одночасно товарів. Така відмова не вважається відмовою від виконання зобов'язання і не тягне розірвання договору.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: