Головна Житлові спори Вселення, визнання права користування Позовна заява про усунення перешкод у користуванні квартирою та приведення квартири в поередній стан

Субота, 22 січня 2011, 15:56

До ___________ районного суду м.________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про усунення перешкод у користуванні квартирою та приведення квартири в поередній стан

«__»_________року помер мій батько Особа_3. Спадкоємцями до майна померлого є я, як син та відповідач Особа_2, який також є сином спадкодавця.

Відповідно до свідоцтва про право власності на житло від 17.01.1997р. квартира належала на праві приватної власності нашому батьку і загальна її площа визначена в розмірі 102,6 кв.м. (судова справа № 2-38-1/09). Дане жиле приміщення було надане Особі_3 на підставі ордеру №________ серії Б на родину з однієї особи – Особи_3, та складалось з трьох кімнат – адреса (судова справа № 2-38-1/09). Отже, відповідно до правовстановлюючих документів, спірна квартира є трикімнатною. Рішенням ___________ районного суду м._________ від 22.10.2009р. за мною було визнано право власності в порядку спадкування на 1/2 частину спірної квартири і за Особою_2 визнано право власності в порядку спадкування також на 1/2 частину вказаної квартири. Рішення суду набрало законної сили і відповідно до нього, я та відповідач є співвласниками квартири адреса:_______________________.

Відповідач самовільно переобладнав квартиру, роз’єднавши її на дві окремі – однокімнатну та двокімнатну, не допускає мене до користування частиною квартири. Я вважаю свої права порушеними. Крім того, я намагався здійснити реєстрацію свого права власності на частину квартири, але відповідач не надає доступу працівнику БТІ та мені до квартири, що також підтверджує порушення моїх законних прав, як співвласника спірного приміщення.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: