Головна Житлові спори Вселення, визнання права користування Позовна заява про захист порушених прав на житло

Неділя, 22 травня 2011, 04:17

До ________ районного суду м.____________ адреса:________________________________ 

Позитвач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідачі:  Особа_2, проживає за адресою:_______________________________

Особа_3, проживає за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Третя особа: Державне підприємство Виробниче об'єднання «________________», адреса:________________________________

Позовна заява

про захист порушених прав на житло

Згідно спільного рішення адміністрації та завкому профсоюзу заводу « ____ » за № ___ від «__»______ року мені Особі_1 була надана житлова кімната № ___ в будинку за № ___ по вулиці ________ у м. _______, жилою площею _____ кв. м. з одночасним правом прописки мого чоловіка Особи_4, сина Особи_5 та сина Особи_6, що підтверджується посвідченням за № __ виданого «__»______ року.

«__»______ року між мною, Особою_1, з одного боку та відповідачем Особою_2 з іншого боку було укладено договір про завдаток згідно якого ми досягли згоди про те, що я та відповідач, Особа_2, спільними зусиллями здійснимо приватизацію квартири, після чого ми в послідуючому згідно вимог п.1 договору повинні були укласти договір купівлі-продажу уже приватизованої квартири № ___, з зазначенням строку укладення договору купівлі-продажу не пізніше «__»______ року та відповідно здійсненням відповідачем повного розрахунку зі мною за продану квартиру.

Згідно, п. 5 вищезазначеного договору відповідач «__»______ року сплатив мені суму завдатку в розмірі ____ гривень, будь-яких інших платежів відповідачі мені не здійснювали.

В установлений п. 7 договором про завдаток, я Особа_1 взяла на себе зобов'язання в недільний термін після підписання вказаного договору звільнити та передати відповідачу Особі_2 квартиру, що підлягає продажу, в повне користування до часу оформлення договору купівлі-продажу в належному санітарно-технічному стані придатному для проживання.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: