Головна Захист прав споживачів Позовні заяви Позовна заява про розірвання договору купівлі-продажу, повернення коштів, відшкодування моральної шкоди

П'ятниця, 27 травня 2011, 21:59

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: ПП «Назва», юридична адреса:________________________________

Позовна заява

про розірвання договору купівлі-продажу, повернення коштів, відшкодування моральної шкоди

10.10.2009 року в магазині «НАЗВА» по вул.__________ в м. Лубни Полтавської області, власником якого є відповідач, я придбала цифрову фотокамеру «SAMSUNG» ЕS10 Вlaсk вартістю 989 грн. 00 коп. Гарантійний строк на вказаний товар становив один рік.

15.11.2009 року в фотокамері перестав працювати об’єктив, в зв’язку з чим я звернулася до магазину з вимогою про обмін товару, але отримала відмову через необхідність встановлення причини поломки, для чого фотоапарат, було направлено до сервісного Центру «Інек-Кремінь» м.Кременчук 20.11.2009 року.  

Ремонт фотоапарату було проведено СЦ «Інек-Кремінь» через ТОВ МТІ СЦ «SAMSUNG» м.Київ шляхом заміни номерної частини об’єктиву, що є істотною зміною функції товару, без зазначення в талоні на ремонт причин поломки та проведеної заміни, що позбавляло мене можливості визначитись з якістю товару, істотністю його недоліку, можливістю використання та наявністю можливої повторної поломки.

05.12.2009 року за викликом я прибула до магазину для отримання фотоапарата магазин, де намагалися дізнатись причину поломки, в тому числі шляхом подачі письмової заяви, але в наданні такої інформації мені було відмовлено, в зв’язку з чим я вимушений був відмовитися від фотокамери. Тільки в лютому 2010 року було отримано висновок про недоліки товару та проведену заміну фото об’єктиву фотоапарата.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: