Головна Захист прав споживачів Позовні заяви Позовна заява про відшкодування витрат, понесених на виправлення недоліків товару

Четвер, 25 листопада 2010, 19:23

До __________ районного суду м.___________, адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: ФОП Особа_2, зареєстрований за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Позовна заява

про відшкодування витрат, понесених на виправлення недоліків товару

29 травня 2009 року я уклала з приватним підприємцем Особою_2 договір купівлі-продажу металевого гаража. Строк гарантії на придбаний мною товар відповідно до умов договору складає 1 рік. Гараж був доставлений в розібраному вигляді та змонтований у встановлений строк. Проте використовувати його за призначенням я не змогла, оскільки зібрана конструкція містила приховані недоліки та внаслідок дощів була залита по всій її площині.

На мої неодноразові письмові вимоги (від 16 червня 2009 року, та 10 липня 2009 року) щодо усунення недоліків протягом гарантійного строку, відповідач відповів відмовою, внаслідок чого для усунення недоліків я була змушена звернутися до ТОВ «Назва». 

Працівники ТОВ «Назва» за моїм замовленням виконали роботи щодо усунення недоліків металевого гаража. В дефектному акті, який був складений працівниками ТОВ «Назва» разом із моїми сусідами та представником ГЖЕД №__, зазначили, що металеві листи конструкції на стиках не були загерметизовані, що й призводило до залиття гаража внаслідок опадів.

З акту прийому виконаних підрядних робіт від 20 липня 2009 року вбачається, що я сплатила ТОВ «Назва» за усунення недоліків металевого гаража 1511 грн.

Я скористалася своїм правом відповідно до положень закону, пред’явивши до продавця товару – Особи_2 вимогу про відшкодування понесених мною витрат на усунення недоліків товару.  Але відповідач знову відповів відмовою і не задовольнив мою вимогу.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: