Головна Заяви окремого провадження Заява про визнання фізичної особи недієздатною і встановлення опіки

Вівторок, 19 жовтня 2010, 07:35

До __________ районного суду м._______________, адреса:________________________________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________________________, тел.:_________________________________________,

Заінтересовані особи: Орган опіки та піклування, виконавчий комітет __________ районної у м.________________ ради, адреса:______________________________________

ЗАЯВА

про визнання фізичної особи недієздатною і встановлення опіки

Моїми батьками є Особа_2, «__»_________року народження і Особа_3, які проживають в м.__________ по вул.__________,___.

В листопаді 2003 року батько переніс важку форму інсульта. Зразу після лікування він ще міг розуміти, міг розписатися, хоча вже не міг розмовляти. Поступово хвороба ускладнювалася, стан здоров’я погіршувався і батько вже не міг розписуватися, не розумів, що він повинен робити, не розумів значення своїх дій. «__»__________року батькові встановлена 1 група інвалідності загального захворювання безстроково.

Батько не може вчиняти правочинів, навіть дрібних побутових. Батько не може самостійно набувати для себе цивільних прав і самостійно їх здійснювати, також створювати для себе цивільні обов’язки, самостійно виконувати їх та нести відповідальність. Тому необхідно встановити опіку і призначити опікуна з метою виконання в інтересах батька цивільних прав і обов'язків, забезпечення його доглядом і лікуванням.. В зв’язку із цим необхідно визнати батька недієздатним.

Згідно ст.39 ЦК України фізична особа може бути визнана судом недієздатною, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: