Головна Заяви окремого провадження Заява про встановлення факту, що має юридичне значення

Четвер, 28 жовтня 2010, 19:43

До ________ районного суду м._____________, адреса:__________________________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________,

Заінтересована особа: Друга _________ державна нотаріальна контора, адреса:___________________

Заява

про встановлення факту, що має юридичне значення

Згідно свідоцтвом про народження, я, Особа_1, народилася «__»________року у м._________ __________ області Білорусі і моїм батьком є Особа_3. Відповідно до свідоцтва про укладення шлюбу, Особа_4 та я, Особа_1, «__»________року уклали шлюб у __________ міському палаці шлюбів і я як дружина отримала прізвище Особа_1. У паспорті громадянки України моє прізвище записано, як Особа_1.

«__»________20__року помер мій батько – Особа_3, який 20 березня 1991 року склав заповіт, який посвідчено та зареєстровано у Другій ________ державній нотаріальній конторі під реєстровим №________, яким заповів усе своє майно мені, Особі_1.

Після його смерті я звернулася до нотаріальної контори для прийняття спадщини, однак отримати свідоцтво про право на спадщину не змогла внаслідок різниці у написанні мого прізвища та прізвища спадкоємця за заповітом у одну літеру. У позасудовому порядку встановити такий факт не можу, так як батько помер, і зміни до заповіту внести неможливо. Для отримання мною свідоцтва про право на спадщину, необхідно встановити, що вказана у зазначеному заповіті Особа_2 насправді є Особа_1.

При заміжжі я отримала прізвище Особа_1, яке, внаслідок довільних перекладів та вимовлянь різними особами, багато хто чує та пише, як Особа_2.       

Моє прізвище батько називав через букву «и» - Особа_2, а тому і при складанні заповіту прізвище спадкоємця – Особа_1 записано, як Особа_2.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: