Головна Земельні спори Позовні заяви Позовна заява про визнання недійсними змін до договору оренди земельного паю

Позовна заява про визнання недійсними змін до договору оренди земельного паю
Неділя, 05 грудня 2010, 16:27

До ________ районного суду _______ області адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю та зареєстрована за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: приватне виробничо-комерційне підприємство «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання недійсними змін до договору оренди земельного паю

Я, Особа_1, є власником земельної ділянки, що підтверджується Державним  актом на право власності на землю ___№_______ від «_»______року.

Між мною та ПВКП «Назва» 15 квітня 2005 року укладено договір оренди строком на 5 років. Вказаний договір зареєстровано в секторі ДЗК _________ району ________ регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 20 лютого 2006 року за №__________.

В лютому 2010 року я зверталась до суду з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки, і згідно рішення суду мені було відмовлено в задоволенні позову. Після цього, 06 травня 2010 року відповідач зареєстрував у секторі ДЗК ________ району ________ регіональної філії ДП «Центр ДЗК» зміни (доповнення) до даного договору оренди землі, укладені 02.10.2008 року, дані зміни зареєстровані 06.05.2010 року за №______________, та самовільно продовжив договір оренди ще на 5 років, а також в односторонньому порядку змінив розмір орендної плати та розмір її платежу.

Я про дані зміни взнала тільки весною 2010 року, в той час як ніяких змін до договору оренди я не підписувала і доручень нікому на укладення договорів оренди   не надавала, про що свідчить довідка _____________ сільської ради.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: