Головна Земельні спори Позовні заяви Позовна заява про визнання недійсними змін до договору оренди земельного паю

Неділя, 05 грудня 2010, 16:27

До ________ районного суду _______ області адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю та зареєстрована за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: приватне виробничо-комерційне підприємство «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання недійсними змін до договору оренди земельного паю

Я, Особа_1, є власником земельної ділянки, що підтверджується Державним  актом на право власності на землю ___№_______ від «_»______року.

Між мною та ПВКП «Назва» 15 квітня 2005 року укладено договір оренди строком на 5 років. Вказаний договір зареєстровано в секторі ДЗК _________ району ________ регіональної філії ДП «Центр ДЗК» 20 лютого 2006 року за №__________.

В лютому 2010 року я зверталась до суду з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки, і згідно рішення суду мені було відмовлено в задоволенні позову. Після цього, 06 травня 2010 року відповідач зареєстрував у секторі ДЗК ________ району ________ регіональної філії ДП «Центр ДЗК» зміни (доповнення) до даного договору оренди землі, укладені 02.10.2008 року, дані зміни зареєстровані 06.05.2010 року за №______________, та самовільно продовжив договір оренди ще на 5 років, а також в односторонньому порядку змінив розмір орендної плати та розмір її платежу.

Я про дані зміни взнала тільки весною 2010 року, в той час як ніяких змін до договору оренди я не підписувала і доручень нікому на укладення договорів оренди   не надавала, про що свідчить довідка _____________ сільської ради.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: