Головна Зобов’язання. Договори Визнання недійсним Позовна заява про визнання договору позики недійсним (удаваний правочин)

Вівторок, 11 січня 2011, 13:57

До __________ районного суду м.__________, адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Третя особа: ПП «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання договорів позики недійсним

З 16 березня 2007 року по 20 жовтня 2007 року я працював начальником приймального пункту металобрухту у м.__________ – у структурному підрозділі ПП «Назва», директором якого був Особа_2. Працював без оформлення письмового наказу про прийом на роботу, за усним розпорядженням Особи_2, що допускається ч. 4 ст. 24 КЗпП України. Працювати у такий спосіб погодився через відсутність іншої роботи, матеріальні труднощі та обіцянку Особи_2 видати згодом офіційний наказ.

На мене, як на начальника приймального пункту металобрухту, Особа_2 поклав обов’язки по організації заготівлі (закупівлі) металобрухту, доставці його на місця збереження, охороні, переробці, складуванню та відвантаження одержувачам, згідно з укладеними договорами, для чого видав мені відповідні письмові документи, бланки документів та грошові кошти. Працюючи, заготовляючи та відвантажуючи металобрухт для Особи_2, я використовував надані ним документи з печаткою та штампами ПП «Назва», а саме: договори на закупівлю брухту чорних металів, накладні, дорожні відомості, квитанції про прийняття вантажу, сертифікати про походження товару, специфікацію вантажу, посвідчення про вибухонебезпечність брухту металу та відходів чорних металів, фірмові бланки, декадні заявки, накладні на відвантаження матеріалів, приймально-здаточні накладні, сертифікати якості, посвідчення радіаційної безпеки брухту чорних металів, повідомлення про навантаження вагонів, свідоцтво про реєстрацію відповідача, як платника податку на додану вартість, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, ліцензію, довіреність №___ від 07 березня 2007 року та наказ №_____ОП від 07 березня 2007 року, у яких вказано, що на мене, як на начальника виробничого майданчика, покладено відповідальність за правильність навантаження та кріплення вантажів вагонів на станції __________ Південної залізниці. 

Особа_2 видавав мені на закупівлю та відвантаження металобрухту гроші готівкою. На ці гроші я заготовляв для нього металобрухт та вантажив його у вагони, які відправляв покупцям. Підтвердженням отримання мною цих коштів, на які закупався металобрухт, Особа_2 вимагав писати розписки про те, що ці гроші я позичив у нього.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: