Головна Зобов’язання. Договори Визнання недійсним Позовна заява про визнання договору купівлі-продажу квартири недійсним (помилка щодо правової природи правочину - ст.229 ЦК)

Четвер, 13 січня 2011, 11:03

До ___________ районного суду м._________, адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Треті особи: приватний нотаріус ________ міського нотаріального округу – Особа_3, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

ПП «БТІ» адреса місцезнаходження: _____________________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання договору купівлі-продажу квартири недійсним

На уговори рідної сестри Особи_4 та племінниці Особи_2 – відповідача по справі, я погодилася переїхати на постійне місце проживання в м._________ з м._________. Інших близьких родичів в мене немає. Погодилася переїхати, так як вони обіцяли мені догляд та належний ухід з боку племінниці, оскільки я людина похилого віку ( 82 роки) та маю поганий стан здоров’я. Для переїзду я продала трикімнатну квартиру в м.________ та купила двокімнатну квартиру за адресою:______________, житловою площею 31,8 кв.м.

Майже відразу після придбання цієї квартири і реєстрації права власності на своє ім’я, а саме, 16 липня 2007 року, я зробила заповіт на ім’я племінниці – Особи_2.

Спочатку Особа_2 добре ставилась до мене, провідувала, але через деякий час відношення з її боку змінилося. Своє відношення пояснила тим, що я можу в будь який час зробити відмову від заповіту і вона залишиться ні з чим.

Тому, коли наприкінці 2007 року відповідачка почала вести розмову про укладення договору на квартиру, я вважала, що мова йде про договір довічного утримання.

25 січня 2008 року між нами був укладений та нотаріально посвідчений договір.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: