Головна Зобов’язання. Договори Визнання недійсним Позовна заява про визнання недійсним договору укладеного в результаті проведення прилюдних торгів (при продажу квартири порушено права дітей - неотриманий дозвіл органу опіки та піклування)

П'ятниця, 03 червня 2011, 20:34

До _________ районного суду м.__________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відділ Державної виконавчої служби _____________ районного управління юстиції м.__________, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Третя особа: орган опіки та піклування в особі виконавчого комітету ____________ районної у м.____________ ради, адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання недійсним договору укладеного в результаті проведення прилюдних торгів

09 жовтня 2009 року відділом ДВС _________ районного управління юстиції м.____________ з прилюдних торгів була продана квартира адреса:______________, яка належала на праві власності мені Особі_1. На прилюдних торгах квартиру купив і став власником відповідач Особа_2. Вказана квартира була продана відділом ДВС _________ районного управління юстиції м.____________ для погашення моєї заборгованості перед кредитною спілкою „Назва”.

На момент проведення прилюдних торгів та продажу квартири в ній проживали і були зареєстровані неповнолітні діти, а саме Особа_3, «__»___________ року народження та Особа_4, «__»___________ року народження.

Вважаю, що продаж вчинено незаконно, так як на момент продажу квартири у мене було і інше майно, в квартирі проживали і були зареєстровані мої малолітні діти, але незважаючи на це відділ ДВС не звернувся до органу опіки і піклування з заявою про надання дозволу на продаж квартири та продав квартиру, чим порушив житлові права малолітніх дітей.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: