Головна Зобов’язання. Договори Визнання недійсним Позовна заява про визнання недійсними договору іпотеки (порушені житлові права дітей, не надано дозвіл органу опіки та піклування)

Неділя, 17 липня 2011, 10:48

До _________ районного суду м._____________ адреса:___________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_________________________________, тел.:_____________________________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:_________________________________, тел.:_____________________________________

Особа_3, проживає за адресою:_________________________________, тел.:_____________________________________

ТОВ «________ Факторинг Україна», юридична адреса:__________________________________, тел.:_____________________________________

Треті особи: виконавчий комітет ____________ районної у м.______________ ради, адреса:__________________________________, тел.:_____________________________________

Приватний нотаріус ___________ міського нотаріального округу Особа_4, адреса:__________________________________, тел.:____________________________________

Приватний нотаріус ___________ міського нотаріального округу Особа_5, адреса:__________________________________, тел.:____________________________________

Позовна заява

про визнання недійсними договорів іпотеки

З 09.07.1994 року я перебувала в зареєстрованому шлюбі з Особою_2, відповідачем в даній справі. Від цього шлюбу ми маємо сина – Особу_6, «___»___________ року народження, та доньку – Особу_7, «__»__________ року народження. Наша сім'я мешкала в квартирі за адресою:___________________, що належить моїй матері Особі_3 згідно договору купівлі-продажу. В березні 2010 року шлюбні відносини між мною та Особою_2 припинені, він виселився з вказаної квартири, а я та діти продовжуємо там проживати.

08.09.2005 року та 23.08.2007 року між відповідачем Особою_2 та ЗАТ "_____ Банк" було укладено кредитні договори, а між відповідачами Особою_3 та ЗАТ "_____ Банк" укладено договори іпотеки, згідно умов яких Особа_3 передала банку вказану квартиру для забезпечення повного і своєчасного виконання відповідачем Особою_2 боргових зобов'язань за кредитними договорами.

Оособа_3, яка згідно договору купілі-продажу від 11.07.1997р. зареєстрованого на ______________ товарній біржі під №__________ є власницею квартири адреса:_______________, згідно заяви, посвідченої приватним нотаріусом Особою_5 від 23.08.2007р. підтвердила, що станом на дату її складання непрацездатних осіб в тому числі дітей, що мають право користування належною їй вищезазначеною квартирою чиї права та охоронювані законом інтереси порушувалися б в наслідок укладання іпотечного договору немає.

09.09.2005р. між Особою_3 та ЗАТ "АКБ «Назва» (правонаступником якого є ЗАТ "_________ Банк") було укладено іпотечний договір №______________ згідно якого Особа_3 передала банку належну їй на праві власності вищезазначену квартиру для забезпечення повного і своєчасного виконання відповідачем Особою_2 боргових зобов'язань відповідно до кредитного договору №_____________________ від 08.09.2005р.

23.08.2007р. між Особою_3 та ЗАТ "________ Банк" було укладено іпотечний договір №________________ згідно якого Особа_3 передала банку належну їй на праві власності квартиру для забезпечення повного і своєчасного виконання відповідачем Особою_2 боргових зобов'язань відповідно до кредитного договору №________________ від 23.08.2007р.

Органу опіки та піклування дозволу на укладання вказаного договору іпотеки не надав.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: