Головна Зобов’язання. Договори Відповідальність за порушення Позовна заява про стягнення заборгованості з утримання будинку та прибудинкової території

Понеділок, 18 жовтня 2010, 20:51

До ________ районного суду м.____________ адреса:_________________________________

Позивач: ДП «ВО «НАЗВА»», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Ціна позову: 521 гривня 15 копійок

Позовна заява

про стягнення заборгованості з утримання будинку та прибудинкової території

У кв.№__ по вул._________ у м.___________ зареєстрований та мешкає Особа_2. Будинок знаходиться на балансі у державного підприємства ВО «НАЗВА». Згідно із випискою з особового рахунку №____ Особи_2, його заборгованість станом на 01 травня 2010 року за утримання будинку та прибудинкової території становить 440 гривень 15 копійок.

Взаємовідносини між позивачем та відповідачем по наданню послуг з утримання будинку та прибудинкової території врегульовано Житловим кодексом України та Правилами утримання будинків та прибудинкових територій, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2006 року за № 45, а також Законом України «Про приватизацію державного житлового фонду» та Положенням «Про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян». Згідно з вимогами ст.ст.64, 67 Житлового кодексу України та п.п. 17 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, квартиронаймачі зобов’язані вносити квартирну плату та плату за обслуговування і ремонт будинків щомісяця не пізніше 10 числа наступного місяця, якщо договором не встановлено інші строки. Вимоги зазначених нормативно-правових актів відповідач належним чином не виконує, так як за послуги з утримання будинку та прибудинкової території своєчасно не розраховуються, однак і не відмовляється від них.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: