Головна Зобов’язання. Договори Відповідальність за порушення Позовна заява про стягнення боргу за договором позики (по розписках)

Середа, 20 жовтня 2010, 21:57

До __________ районного суду м._____________ адреса:____________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:__________________________________, тел.:______________________________________

Ціна позову:

Позовна заява

про стягнення боргу за договором позики

«__»______2009 року я, Особа_1, та відповідач, Особа_2, уклали письмовий договір, згідно з яким я позичив Особі_2 гроші у сумі 3000 доларів США, а остання зобов’язалася повернути позику «__»_________2009 року у сумі 3450 доларів США, власноручно написавши про це розписку.

У встановлений договором строк Особа_2 борг не повернула. На мою письмову вимогу від «___»________ 2009 року не відреагувала. Уникає будь-яких контактів зі мною.

Відповідно до вимог п.п. 8, 9 ч. 2 ст. 16 ЦК України, способом захисту цивільних прав та інтересів може бути відшкодування збитків та відшкодування моральної (немайнової) шкоди.

Відповідно до вимог ст. 208 ЦК України, правочини фізичних осіб між собою на суму, що перевищує у двадцять і більше разів неоподатковуваний мінімум доходів громадян, повинні вчинятися у письмовій формі.

Згідно з вимогами ст. 509 ЦК України, зобов’язанням є правовідношення, у яких одна сторона (боржник) зобов’язана вчинити на користь іншої сторони (кредитора) певну дію, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов’язку.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: