Головна Зобов’язання. Договори Відповідальність за порушення Позовна заява про розірвання договору та стягнення коштів

Субота, 30 жовтня 2010, 20:54

До ________ районного суду м.___________, адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: ФОП Особа_2, зареєстрований за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Ціна позову: 1271 гривень

Позовна заява

про розірвання договору та стягнення коштів

24 листопада 2009 року між мною та Особою_2 укладено договір інформаційного обслуговування, без номеру.

Згідно з п.п. 1.1, 5.1.1 зазначеного договору, Особа_2 зобов’язався протягом 2 місяців – з 24 листопада 2009 по 24 січня 2010 року, надавати мені інформацію про варіанти житлових приміщень на ринку оренди в обсязі та на умовах, передбачених цим договором, а я зобов’язалася прийняти ці послуги. Відповідно до п. 2.1.3 цього договору, факт надання мені інформації, яка мене цікавила, оформлюється сторонами в письмовій формі, яка повинна містити відомості про кількість наданих мені варіантів житлових приміщень на ринку оренди. Згідно з п. 2.2.3 цього договору, якщо жоден із запропонованих варіантів не влаштовує клієнта, він зобов’язаний повідомити про це посередника письмово протягом 3 днів з моменту отримання відповідної інформації. Відповідно до п. 4. цього договору, вартість інформаційних послуг – 300 гривень.

Я виконала умови договору та сплатила встановлену у договорі суму, згідно товарним чеком №____ від 24 листопада 2009 року, відповідач отримав від мене кошти у сумі 300 гривень.

. За умовами договору я повинна була протягом одного дня знайти для себе квартиру, яка здається в оренду. З цією метою відповідач надав мені телефонні номери, зателефонувавши по яких, я не знайшла квартири, так як по одних телефонах ніхто не відповідав, а по других говорили, що квартира вже давно зайнята.

Повернувшись за годину до відповідача я висловила своє невдоволення наданими послугами і зажадала повернути гроші, що він зробити категорично відмовився.

Я запропонувала надати мені інформацію у письмовій формі, як це передбачено п. 2.1.3. На що також отримала відмову. Відповідач це мотивував тим, що вже надав мені інформацію, яка мене цікавить усно, а нової у нього немає.

В цей же день я залишила відповідачу заяву про розірвання договору. До моменту пред’явлення позову до суду жодної відповіді від Особи_2 так і не отримала.

Відповідно до вимог п. 7 ч. 2 ст. 16 ЦК України, способом захисту цивільних прав та інтересів може бути припинення правовідношення.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: