Головна Зобов’язання. Договори Укладення, зміна, розірвання Позовна заява про розірвання договору про відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки та зобов’язання вчинити дії

Неділя, 23 січня 2011, 20:43

До _________ районного суду м.__________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Відповідач: ПАТ «Назва банк», юридична адреса:________________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про розірвання договору про відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки та зобов’язання вчинити дії

Я перебувала у трудових відновинах з ТОВ «Назва». Для отримання заробітної плати я уклала договір з ПАТ «Назва банк» про відкриття карткового рахунку та обслуговування платіжної картки. За весь період трудових відносин я користувалась данною карткою та отримувала заробітну плату.

21.12.2009р. я за угодою сторін звільнилась з ТОВ «Назва. Роботодавець зробив повний розрахунок по заробітній платі та перерахував кошти на картковий рахунок позивача суму, яка становить 20 000грн.

23.06.2010р. я звернулась до відповідача з нотаріально завіреною заявою про припинення дії картки, закриття карткового рахунку і перерахування залишку коштів. Дана заява відповідачем була отримана, що підтверджується копією опису вкладень цінного листа, копією фіскального чеку та копією зворотнього повідомлення про отримання данного листа. Однак, з невідомих мені причин, скористатись данними коштами я не можу, оскільки відповідач жодним чином не відреагував на моє звернення.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: