Головна Зобов’язання. Договори Укладення, зміна, розірвання Позовна заява про стягнення грошових коштів за договором про надання послуг

Понеділок, 24 січня 2011, 21:24

До ____________ районного суду м.________ адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:_______________________________, тел.___________________________________

Відповідач: ТОВ «Назва», юридична адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про стягнення грошових коштів за договором про надання послуг

20.10.2009р. між мною та ТОВ «Назва» було укладено договір про надання послуг №_________ з оформлення та включення замовника до Спілки Покупців Соціальної програми «Назва програми» та договір №__________ про надання відповідачем системи послуг на умовах Соціальної програми «Назва програми».

Відповідно до умов договору про надання послуг з оформлення та включення з оформлення та включення замовника до Спілки Покупців Соціальної програми «Назва програми», відповідач прийняв на себе зобов’язання здійснити дії юридичного характеру, спрямовані на придбання мною нерухомості на умовах Соціальної програми «Назва програми», вартістю 100000 грн. Договірна вартість послуг склала 8.4% вартості заявленого мною товару, тобто 8400 грн.

20.10.2009р. мною були сплачені відповідачу дані кошти, шляхом внесення готівкових коштів через установу банку АТ «Експортно-імпортний банк Україна» на рахунок відповідача, що підтверджується квитанцією №________ від 20.10.2009р.

22.10.2009р. мною було подано письмову заяву відповідачу з повідомленням про розірвання договору та вимогою про повернення 8 400грн.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: