Головна Зобов’язання. Договори Укладення, зміна, розірвання Позовна заява про розірвання договору поруки

Вівторок, 02 листопада 2010, 07:06

До ___________ районного суду м.__________ адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: ЗАТ «Альфа-Банк», юридична адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

Третя особа: Особа_2, зареєстрований за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про розірвання договору поруки

23 травня 2008 року між Особою_2 та ЗАТ "Альфа-Банк" було укладено договір про надання споживчого кредиту №__________ на оплату вартості трикімнатної квартири загальною площею 43,9 кв.м., яка знаходиться за адресою:___________, згідно якого банк надав у тимчасове користування на умовах забезпеченості, повернення, строковості, платності та цільового характеру використання кредит в розмірі 130 000 доларів США 00 центів, зі сплатою 14,50 % відсотків річних за його користування шляхом внесення платежів в порядку й на умовах визначених договором. Також Договором зобов'язано Особу_2 повертати суму кредиту та сплачувати проценти шляхом сплати рівними частинами платежів.

На забезпечення вищезазначеного договору 23 травня 2008 року між мною, Особою_1 та ЗАТ "Альфа-Банк" було укладено договір поруки №___________.

Відповідно до п.2.1. договору поруки поручитель поручається за виконання боржником обов'язків, що виникли на підставі основного договору або можуть виникнути на підставі нього в майбутньому.

Відповідно до п.6.4. ст. 6 договору поруки, у разі збільшення обсягу відповідальності боржника за основним договором передбачена цим договором порука діє тільки у випадку, якщо поручитель надасть свою згоду на таке збільшення.

При укладанні кредитного договору та договору поруки ставка за користування кредитом була встановлена на рівні 14,50 % річних, що підтверджується п.2.2 кредитного договору №___________ від 23 травня 2008 року.

З 23 червня 2008 року ЗАТ "Альфа-Банк" самостійно підвищив відсоткову ставку за користування кредитом і встановив на рівні 15,70 % річних, а з 23 жовтня 2008 року відсоткова ставка за користування кредитом встановлена на рівні 17,86 % річних, згідно розрахунку заборгованості за кредитом.

Оскільки ЗАТ "Альфа-Банк" підвищив відсоткову ставку за користування кредитом по основному договору, то обсяг моєї відповідальності значно збільшився. Я звернувся із письмовою заявою до відповідача, що не надаю згоду на продовження поруки і маю намір розірвати договір поруки, але жодних дій спрямованих на письмове оформлення розірвання договору від ЗАТ "Альфа-Банк" так і не дочекався. У зв’язку із цим змушений звертатися до суду для розірвання договору поруки.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: