Головна Особисті немайнові права Позовні заяви Позовна заява про відшкодування моральної шкоди (незаконне втручання в особисте та сімейне життя)

Понеділок, 20 червня 2011, 18:00

До __________ районного суду м.___________ адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Позовна заява

про відшкодування моральної шкоди

З 2007 року між мною та власником сусіднього будинку, тобто відповідачем – Особою_2 склалися неприязні стосунки. Відповідач регулярно звертається до органів державної влади із скаргами щодо мене, при цьому відомості викладені в них, не відповідають дійсності, однак через обов’язок останніх реагувати на звернення громадян до мене безпідставно постійно приїжджають представники правоохоронних та контролюючих органів.

Разом з цим, відповідач встановив на своєму будинку спеціальні засоби відеоспостереження, якими таємно, без моєї згоди та членів моєї сім’ї, фіксує все, що відбувається на подвір’ї нашого будинку. В подальшому відповідач, надсилає диски для лазерних систем зчитування (СD диски), які містять конфіденційну інформацію про моє приватне життя та членів моєї сім’ї до __________ районної у м._________ прокуратури, прокуратури _____________ області та _______________ ОДПІ. Я не був повідомлений про те, що дані відеозаписи є у відповідача та будуть відправлені у органи державної влади.

Я вважаю, що вказаними протиправними діями відповідача були порушені мої особисті немайнові права, гарантовані Конституцією України, як недоторканість житла, втручання в особисте та сімейне життя особи, збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: