Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява чорнобильці (перерахунок пенсії)

Середа, 15 грудня 2010, 20:47

До ____________ районного суду м. ___________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України в м. ________________, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про зобов’язання провести перерахунок та виплату пенсії

Я, Особа_1, з 17.06.2008 року є інвалідом ІІ групи, інвалідність якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою. На час звернення до суду я отримую пенсію відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи". Пенсію по інвалідності отримую з 15.07.2008 року.

Розмір пенсії, яку я отримую не відповідає законодавчо встановленому  розміру у зв’язку із чим я звернувся з заявою до відповідача про нарахування та виплату мені пенсії в розмірах, що встановлені ст. 50, 54 Закону. Відповідачем 13.08.2010 року в задоволенні моїх вимог відмовлено.

Відмову відповідача про нарахування та виплату мені пенсії в розмірах, які визначені законодавством вважаю незаконною та такою, що порушує мої права.

Відповідно до ч. 1 ст. 46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Основні положення щодо реалізації конституційного права громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на охорону їх життя і здоров'я, створення єдиного порядку визначення категорій зон радіоактивно забруднених територій, умов проживання і трудової діяльності на них, соціального захисту потерпілого населення визначені та закріплені в Законі України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: