Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява про перерахунок пенсії чорнобильцям

П'ятниця, 04 березня 2011, 10:17

До __________ районного суду м._________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адерсою:___________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Управління Пенсійного фонду України в __________ районі м.___________, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про зобов’язання здійснити перерахунок та нарахування основної (державної) та додаткової пенсії особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи

Я, Особа_1, є постраждалою від аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1), інвалідом 2 групи та перебуває на обліку в Управлінні Пенсійного фонду України у ____________ районі м.____________, а тому повинна отримувати основну та додаткову пенсії відповідно до ст. ст. 49, 50, 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Розмір призначеної і виплачуваної мені пенсії не відповідають розмірам, встановленим цим Законом.

У листопаді 2010 року я звернулась до Управління Пенсійного фонду України у _________ районі м.____________ із заявою про здійснення нарахування і перерахування раніше призначеної основної та додаткової пенсії особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, однак відповідач своїм листом № 716/К-4 від 30 листопада 2010 року відмовив в здійсненні такого перерахунку, мотивуючи тим, що розрахунок виплат, підвищень та додаткової пенсії проводиться на підставі нормативних актів, що не суперечить директивним рішенням Пенсійного фонду, відповідає повністю практиці органів Пенсійного фонду по всій Україні. 

Згідно ст. 104 КАС України, до адміністративного суду має право звернутися з адміністративним позовом особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: