Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява про перерахунок та стягнення недоплаченої пенсії працюючому пенсіонеру

Позовна заява про перерахунок та стягнення недоплаченої пенсії працюючому пенсіонеру
Неділя, 06 березня 2011, 17:43

До _____________________ районного суду________________________області

Позивач: Особа_1, адреса:______________________________

Відповідач: Управління Пенсійного Фонду України в _________________ районі ___________ обалсті

Адміністративний позов

про перерахунок та стягнення недоплаченої пенсії працюючому пенсіонеру

Я, _________________________________ року народження являюсьодержувачем пенсії за віком та перебуваю на обліку в Управлінні ПФУ Городенківського району. Хоча я на пенсії, але я продовжую працювати. Відповіднодо вимог ст.ст. 40,42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійнестрахування» від 09.07.2003 р. за №1058 моя пенсія як працюючого пенсіонераповинна бути перерахована із врахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузі економіки України на одну застраховану особу за 2009 рік. Язвернувся із заявою в Управління Пенсійного Фонду України про перерахунок моєїпенсії з ___________року.

____________ року я одержав відповідь з Пенсійного Фонду про те, що з_____ 2010 року відповідно до моєї заяви мені перераховано пенсію із врахуваннямпоказника за 2007 рік.Посилання відповідача на роз’яснення Міністерства праці та соціальноїполітики України і Пенсійного фонду України про застосування цього показника за 2007 рік не узгоджуються з вимогами Закону №1058-4 і не випливають із будь-якогоіншого нормативно-правового акту.

Вважаю дії Управління Пенсійного Фонду України в ___________ районінеправомірними та такими, що суперечать нормам чинного законодавства України.Конституційним Судом України (рішення від 22.05.2008 р. №10-рп/2008) визнано неконституційними зміни до ст.ст. 40,42 Закону України «Прозагальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що були внесені ЗакономУкраїни «Про Державний бюджет України на 2008 рік», на даний момент ці нормидіють в редакції від 09.07.2003 року.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: