Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява про перерахунок та стягнення недоплаченої пенсії працюючому пенсіонеру

Неділя, 06 березня 2011, 17:43

До _____________________ районного суду________________________області

Позивач: Особа_1, адреса:______________________________

Відповідач: Управління Пенсійного Фонду України в _________________ районі ___________ обалсті

Адміністративний позов

про перерахунок та стягнення недоплаченої пенсії працюючому пенсіонеру

Я, _________________________________ року народження являюсьодержувачем пенсії за віком та перебуваю на обліку в Управлінні ПФУ Городенківського району. Хоча я на пенсії, але я продовжую працювати. Відповіднодо вимог ст.ст. 40,42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійнестрахування» від 09.07.2003 р. за №1058 моя пенсія як працюючого пенсіонераповинна бути перерахована із врахуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузі економіки України на одну застраховану особу за 2009 рік. Язвернувся із заявою в Управління Пенсійного Фонду України про перерахунок моєїпенсії з ___________року.

____________ року я одержав відповідь з Пенсійного Фонду про те, що з_____ 2010 року відповідно до моєї заяви мені перераховано пенсію із врахуваннямпоказника за 2007 рік.Посилання відповідача на роз’яснення Міністерства праці та соціальноїполітики України і Пенсійного фонду України про застосування цього показника за 2007 рік не узгоджуються з вимогами Закону №1058-4 і не випливають із будь-якогоіншого нормативно-правового акту.

Вважаю дії Управління Пенсійного Фонду України в ___________ районінеправомірними та такими, що суперечать нормам чинного законодавства України.Конституційним Судом України (рішення від 22.05.2008 р. №10-рп/2008) визнано неконституційними зміни до ст.ст. 40,42 Закону України «Прозагальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що були внесені ЗакономУкраїни «Про Державний бюджет України на 2008 рік», на даний момент ці нормидіють в редакції від 09.07.2003 року.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: