Головна Пенсійні та соціальні Позовна заява Позовна заява про перерахунок та стягнення щорічної одноразової допомоги на оздоровлення чорнобильцям (постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи)

Позовна заява про перерахунок та стягнення щорічної одноразової допомоги на оздоровлення чорнобильцям (постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи)
Неділя, 22 травня 2011, 10:12

До _________ районного суду м._________ адерса:_______________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________________, тел.:_________________________________

Відповідач: Управління праці та соціального захисту населення  __________ районної в м.______________ ради, адреса:______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання дій неправомірними, зобов’язання нарахувати та виплатити недоотримані суми щорічної одноразової допомоги на оздоровлення

Я, Особа_1, маю статус особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії, є інвалідом 2 групи, що підтверджується копією посвідчення «серії ________ №________»та вкладкою до посвідчення №___________, і відповідно маю право на пільги, встановлені Законом України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Відповідно до даних, вказаних Управлінням праці та соціального захисту населення  ____________ районної в м.__________ ради на моє звернення, щорічна одноразова допомога на оздоровлення мені в 2010 році призначена в розмірі 120 грн. та відправлена на поштове відділення № 115 в червні 2010 року, в 2011 році буде виплачена по мірі надходження бюджетних коштів. 

Дії відповідача по нарахуванню мені лише 120 грн. щорічної одноразової допомоги на оздоровлення є незаконними та такими, що грубо порушують мої права, виходячи з наступного:

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: