Головна Спадщина. Спадкування Позовні заяви Позовна заява про визнання права власності на спадщину за заповітом

Неділя, 26 грудня 2010, 18:04

До __________ районного суду м.__________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: ________ сільська рада, ___________ районну ___________ області, адреса:________________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання права власності на спадщину за заповітом

Після смерті матері Особи_2, померлої «__»______ року, яка за життя розпорядилася своїм майном, склавши заповіт, посвідчений 18 лютого 2005 року секретарем виконкому _________ сільської ради, ___________ районну __________ області, яким заповідала все своє майно мені, відкрилась спадщина, до складу якої входить домоволодіння, яке розташоване за адресою:______________.

Я як спадкоємець за заповітом на дану спадщину прийняла спадщину, оскільки своєчасно звернулась в нотаріальну контору із заявою про прийняття спадщини і частину спадкового майна вже оформила, що підтверджується матеріалами справи. Але оформити дану спадщину я не можу, так як нема правовстановлюючого документу, підтверджуючого право власності на дане домоволодіння за померлою Особою_2.

Дане домоволодіння відноситься до категорії колгоспного двору. До складу даного колгоспного двору станом на 1 липня 1990 року входили померла Особа_2 та її чоловік, а мій батько – Особа_3, який помер «__»_________ року, що підтверджується довідкою виконкому ___________ сільської ради ___________ району від 20 жовтня 2010 року № 436. Тому тільки вони вдвох мають право на дане домоволодіння: кожний на 1/2 частку. Спадщину після смерті Особи_3 прийняла його дружина Особа_2, як спадкоємець за законом першої черги, що підтверджується матеріалами спадкової справи. Але виконком __________ сільської ради __________ району не може видати свідоцтво про право власності на дане домоволодіння на Особу_2 в зв’язку з припиненням цивільної правоздатності в момент смерті останньої.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: