Головна Спадщина. Спадкування Позовні заяви Позовна заява про встановлення факту проживання однією сім’єю, визнання права на спадкування за законом та зобов’язання вчинити певні дії

Позовна заява про встановлення факту проживання однією сім’єю, визнання права на спадкування за законом та зобов’язання вчинити певні дії
Вівторок, 19 жовтня 2010, 13:39

До ___________ районного суду м.___________, адреса:___________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_________________________________, тел.:_____________________________________

Відповідачі: Перша __________ державна нотаріальна контора, адреса:__________________________________, тел.:_____________________________________

ПП БТІ, адреса:___________________________, тел.:_____________________________________,

Позовна заява

про встановлення факту проживання однією сім’єю, визнання права на спадкування за законом та зобов’язання вчинити певні дії

Взимку 1998 року я познайомилася з Особою_2, ми стали зустрічатися і з січня 1999 року почали проживати разом у моїй квартирі за адресою: ___________ однією сім’єю як чоловік і дружина. На той час Особа_2 мав батьків - батька Особу_5 та матір Особу_6, які проживали за адресою:__________________.

Особа_5 помер «__»________1999 року. Після смерті Особи_5 його дружина Особа_6 залишилася проживати у нашій квартирі, а ми із Особою_2 перебралися проживати у квартиру батьків Особи_2 за адресою:_____________________.

Після смерті Особи_5 відкрилась спадщина на 1/3 частину вищевказаної квартири і спадкоємцями за законом була його дружина - Особа_6 та його син Особа_2.

«__»___________1999 року вищевказаним спадкоємцям було видано свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/3 частину вищевказаної квартири, яка складається з 1/3 частини квартири №__ по вул.______________.

Особа_6 померла «__»_________2007 року. Після її смерті відкрилась спадщина у вигляді 1/3 частини квартири №__ за адресою:______________________.

Спадкоємцем за законом на 1/3 частини квартири померлої Особи_6 був її син, а мій чоловік, Особа_2.

Рішенням __________ районного суду м.__________ від «__»_________2008 року визначено розмір ідеальних часток у праві спільної сумісної власності на квартиру №__ за померлим «__»________1999 року Особою_5, померлою «__»_______2007 року Особою_6 та Особою_2 по 1/3 частині за кожним.

«__»_________2009 року Особа_2 з метою проведення державної реєстрації квартири №__ по вул.____________ подав заяву про реєстрацію права власності на вищевказане нерухоме майно, що підтверджується розпискою працівника бюро технічної інвентаризації Особою_4. До заяви додав: свідоцтво про право власності від «__»_______1993 року, рішення __________ районного суду м.___________ від «__»_________2008 року та технічний паспорт на квартиру.

Відповідно до повідомлення ПП БТІ замовлення по здійсненню реєстрації виконується до «__»___________2009 року.

Не отримавши документів в ПП БТІ, «__»________2009 року Особа_2 раптово помер.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: