Головна Спадщина. Спадкування Позовні заяви Позовна заява про встановлення факту проживання однією сім’єю, визнання права на спадкування за законом та зобов’язання вчинити певні дії

Вівторок, 19 жовтня 2010, 13:39

До ___________ районного суду м.___________, адреса:___________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_________________________________, тел.:_____________________________________

Відповідачі: Перша __________ державна нотаріальна контора, адреса:__________________________________, тел.:_____________________________________

ПП БТІ, адреса:___________________________, тел.:_____________________________________,

Позовна заява

про встановлення факту проживання однією сім’єю, визнання права на спадкування за законом та зобов’язання вчинити певні дії

Взимку 1998 року я познайомилася з Особою_2, ми стали зустрічатися і з січня 1999 року почали проживати разом у моїй квартирі за адресою: ___________ однією сім’єю як чоловік і дружина. На той час Особа_2 мав батьків - батька Особу_5 та матір Особу_6, які проживали за адресою:__________________.

Особа_5 помер «__»________1999 року. Після смерті Особи_5 його дружина Особа_6 залишилася проживати у нашій квартирі, а ми із Особою_2 перебралися проживати у квартиру батьків Особи_2 за адресою:_____________________.

Після смерті Особи_5 відкрилась спадщина на 1/3 частину вищевказаної квартири і спадкоємцями за законом була його дружина - Особа_6 та його син Особа_2.

«__»___________1999 року вищевказаним спадкоємцям було видано свідоцтво про право на спадщину за законом на 1/3 частину вищевказаної квартири, яка складається з 1/3 частини квартири №__ по вул.______________.

Особа_6 померла «__»_________2007 року. Після її смерті відкрилась спадщина у вигляді 1/3 частини квартири №__ за адресою:______________________.

Спадкоємцем за законом на 1/3 частини квартири померлої Особи_6 був її син, а мій чоловік, Особа_2.

Рішенням __________ районного суду м.__________ від «__»_________2008 року визначено розмір ідеальних часток у праві спільної сумісної власності на квартиру №__ за померлим «__»________1999 року Особою_5, померлою «__»_______2007 року Особою_6 та Особою_2 по 1/3 частині за кожним.

«__»_________2009 року Особа_2 з метою проведення державної реєстрації квартири №__ по вул.____________ подав заяву про реєстрацію права власності на вищевказане нерухоме майно, що підтверджується розпискою працівника бюро технічної інвентаризації Особою_4. До заяви додав: свідоцтво про право власності від «__»_______1993 року, рішення __________ районного суду м.___________ від «__»_________2008 року та технічний паспорт на квартиру.

Відповідно до повідомлення ПП БТІ замовлення по здійсненню реєстрації виконується до «__»___________2009 року.

Не отримавши документів в ПП БТІ, «__»________2009 року Особа_2 раптово помер.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: