Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва та стягнення грошових коштів за договором будівельного підряду

П'ятниця, 04 березня 2011, 08:38

До _________ районного суду м.__________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:___________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Міжнародна будівельна компанія «Назва», адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання права власності на об'єкт незавершеного будівництва та стягнення грошових коштів за договором будівельного підряду

17 жовтня 2006 року між мною та ТОВ «Міжнародна будівельна компанія «Назва» був укладений Договір підряду №__________, згідно якого відповідач прийняв на себе зобов’язання по будівництву і здачі в експлуатацію за адресою:_____________, яке включає в себе індивідуальний житловий будинок загальною площею 167, 7 кв.м, у тому числі ганок зі сходами з 6 кв.м, терасу зі сходами – 18,5 кв.м, гараж – 23,2 кв.м.; будування внутрішньо-садибних зовнішніх інженерних мереж; будування огорожі земельної ділянки; розробку і передачу мені виконавчої схеми прокладки інженерних комунікацій.

Мені на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку від 19 серпня 2010 року належить земельна ділянка площею 0,1003 га, яка розташована адреса:_______________________________.

Відповідно до п. 5.1. Договору строк будівництва об’єкту - 18 місяців з моменту погодження всієї проектної документації, додатків до договору та оплати початкового внеску.

Згідно з п. 2.1. Договору, ми прийшли до згоди, що ціна предмету договору складає 1 013 166,00 грн., в тому числі ПДВ 168 861,00 грн.

Я свої зобов’язання за Договором виконала у повному обсязі, у встановлені Договором строки.

Так, мною було перераховано на розрахунковий рахунок товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародна будівельна компанія «Назва» грошові кошти в сумі 1 013 166,00 грн., що підтверджується відповідними платіжними дорученнями №_________ від 27 жовтня 2006 року, 31 жовтня 2006 року, 02 листопада 2006 року та 06 листопада 2006 року, таким чином строк будівництва сплинув 07 травня 2008 року, але до теперішнього часу відповідач не закінчив будівництво, оскільки ним виконано лише частину робіт, а саме: збудовано фундамент будинку та каркас будинку, внаслідок чого у нього залишилися невикористані при будівництві кошти у розмірі 500000 грн.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: