Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності та про зобов’язання вчинити дію (перепланування квартири)

Позовна заява про визнання права власності та про зобов’язання вчинити дію (перепланування квартири)
П'ятниця, 20 травня 2011, 14:41

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: виконавчий комітет ____________ районної у м._________ ради, адреса:_______________________________, тел.__________________________________

Приватне підприємство ПБТІ «Інвентаризатор», адреса:_______________________________, тел.:_________________________________

Позовна заява

про визнання права власності та про зобов’язання вчинити дію

Згідно з договором дарування від 24 жовтня 2005 року, завіреним нотаріально, я придбала у Особи_2 кв. № __ у б. № __ по провулку _______ у м._______. Цей договір зареєстровано КП ПБТІ «Інвентаризатор» 01 листопада 2005 року у реєстровій книзі № ___ під №______, і згідно з витягом з реєстру про право власності на нерухоме майно, мені на праві приватної власності належить 1/1 частина кв. №__ у б. №__ по провулку _________ у м.________.

Згідно із заявою мешканців кв. №___ та №__ б. №___ по провулку _______ у м.___________ Особи_3 і Особи_4, посвідченої начальником ГЖЕД №___ УЖКГ виконавчого комітету __________ міської ради, вони не заперечують проти здійснення перепланування у моїй квартирі №_____ у цьому будинку.

Відповідно до акту обстеження від 30 вересня 2008 року, виконаного комунальним підприємством «Містобудування та кадастр» управлення з питань містобудування та культури виконавчого комітету ___________ міської ради, у квартирі здійснено самочинне перепланування. Згідно з технічним висновком на кв. №__ у б. №___ по провулку _______ у м._________, виконаним ___________ філією Державного підприємства «НДІ проектреконструкція» за №________ від 15 вересня 2008 року, несучі конструкції будинку знаходяться у задовільному стані, а проведене перепланування не зменшило несучої спроможності несучих конструкцій будинку. Відповідно до технічного паспорту на кв. №___ у б. №__ по провулку __________ у м. __________, виготовленим 05 серпня 2008 року ПП ПБТІ «Інвентаризатор», після самовільного перепланування ця квартира посімейного заселення, що розташована на 1 поверсі будинку, складається з 2 кімнат житловою площею 31,1 кв. м., у тому числі із 1-ї кімнати (3) площею 14,0 кв. м., 2-ї кімнати (4) площею 17,1 кв. м., санвузла (2) площею 3,8 кв. м. та приміщення (1) площею 27,1 кв. м., обладнана балконом, висотою 2,50 м.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: