Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності на майнове право вимоги оформлення права власності на квартиру та винесення заборони вчиняти дії

П'ятниця, 20 травня 2011, 14:53

До _________ районного суду м._______ адреса:_____________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:___________________________, тел.:_______________________________

Відповідачі: ПП «Назва», юридична адреса:____________________________, тел.:_______________________________

ТОВ «БУДНазва», юридична адреса:____________________________, тел.:_______________________________

Ціна позову: 214873,88 грн.

Позовна заява

про визнання права власності на майнове право вимоги оформлення права власності на квартиру  та винесення заборони вчиняти дії

Між мною та Особою_2 підприємством «Назва» було укладено договір «Про інвестування» за № ЗБ/ЧП-1-14 від 08 квітня 2006 року. За умовами вказаного договору, ПП «Назва», у порядку, передбаченому вказаним договором, зобов’язався передати у мою власність об’єкт інвестування, а я зобов’язався прийняти об’єкт інвестування та сплатити за нього Відповідачу інвестицію. Вартість інвестиції згідно пункту 5.1 договору склала 214873,88 грн., які потрібно було сплатити протягом 10 днів з дня підписання договору тобто не пізніше 18 квітня 2006 року, яка була своєчасно сплачена мною на користь Відповідача. Повний розрахунок та відсутність фінансових порушень інвестування з мого боку підтверджуються квитанцією № 11287 від 12 квітня 2006 року, яка свідчить про те, що грошові зобов’язання перед Відповідачем виконані у повному обсязі, у сумі, що встановлена договором.

Об’єктом інвестування, за вказаним договором, виступила житлова квартира за будівельним номером № 247, розрахунковою площею 59,01 кв.м., що розташована на 5 (п’ятому) поверсі секції №3 житлового будинку №1 багатофункціонального громадсько-житлово-готельного комплексу «Південний» (перша черга) за адресою:____________.

Право продажу об’єкту інвестування було набуто ПП «Назва»  згідно договору № ЗБ-ИП-1 про інвестування від 23 червня 2006 року, укладеного між ним та ТОВ «БУДНАЗВА». Згідно пункту 4.4. договору орієнтовний строк закінчення будівництва та здачі об’єкту в експлуатацію – грудень 2007 року. Проте, на початок 2009 року об’єкт інвестування не був добудований, та відповідно не був придатний для введення в експлуатацію. Крім того, що термін закінчення  будівництва та введення будинку в експлуатацію чітко не визначений, що обумовлено негативними наслідками світової фінансово – економічної кризи у галузі будівництва, що спричинює порушення моїх майнових прав.

Згідно пункту 1.2. договору за своїм правовим змістом даний договір є договором купівлі – продажу майнових прав. Так, у позові заявлено вимогу визнання права власності на майнові права на квартиру. У відповідності до ст. 177 ЦК України, об'єктами цивільних прав є речі, у тому числі гроші та цінні папери, інше майно, майнові права, результати робіт, послуги, результати інтелектуальної, творчої діяльності, інформація, а також інші матеріальні і нематеріальні блага.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: