Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про витребування майна із чужого незаконного володіння

П'ятниця, 20 травня 2011, 15:27

До ________ районного суду м.________ адреса:_____________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:____________, тел.:__________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:__________, тел.:____________

МРЕВ ДАІ ГУ УМВС України в _______ області, ареса:_______________________

Позовна заява

про витребування майна із чужого незаконного володіння

Рішеннями _________ районного суду м. _________ від 12 травня 2006 року, Апеляційного суду _________ області від 15 листопада 2006 року визнане право власності на автомобіль марки «Toyota-Korolla» 2005 року випуску (об'єм двигуна 1,6 л., кузов ____________, державний реєстраційний номер __________), за мною - ОСОБОЮ_1.

24 грудня 2007 року ухвалою колегії суддів з касаційного розгляду справ Апеляційного суду ____________ області відхилено касаційну скаргу ОСОБА_2 та рішення __________ районного суду м. _________ від 12 травня 2006 року, Апеляційного суду ___________ області від 15 листопада 2006 року залишено без змін.

За вищевказаними судовими рішеннями, договір № _______ купівлі-продажу автомобілю «Toyota-Korolla», 2005 року випуску (об'єм двигуна 1,6 л., кузов __________, державний реєстраційний номер ________), укладений 23.06.2005 року між продавцем ТОВ "Назва" і покупцем ОСОБА_2 визнаний недійсним в частині покупця. Покупцем та власником автомобіля марки «Toyota-Korolla» визнаний я - ОСОБА_1.

Відповідач незаконно користується зазначеним автомобілем, відмовляється у добровільному порядку відповідно до рішень суду про визнання права власності на вказаний автомобіль за мною, зняти зазначений автомобіль з державної реєстрації та повернути його власнику - позивачу.  

Зазначений автомобіль має свідоцтво про державну реєстрацію транспортного засобу в МРЕВ ДАІ ГУ УМВС України в ________ області на ім'я ОСОБА_2, що дає відповідачу право незаконно володіти чужим майном та перешкоджає мені здійснювати права власника.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: