Головна Спори про право власності Набуття права власності Позовна заява про визнання права власності на квартиру

П'ятниця, 20 травня 2011, 16:09

До __________  районного суду м.________ адреса:_______________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:____________________________, тел.:_________________________________

Відповідач 1: Закрите акціонерне товариство «Афоня-буд»,

адреса: ______________________________, р/р ************ в АК «Банкбанк», МФО******, код ********, тел.:_________________________________

Відповідач 2: Виконавчий комітет ________ районної у м. ____________ ради, адреса: ______________________________, тел.: ________________________________

Треті особи: КП БТІ «________________», адреса:______________________________, тел.:________________________________

Управління з питань містобудування та архітектури виконкому __________ міської ради, адреса: _________________________, тел.:_________________________________

Ціна позову : ____________грн.

Позовна заява

про визнання права власності на квартиру

«__» _________ року між мною та ЗАТ «Афоня-буд» (Відповідач 1) було укладено Договір № _____ дольової участі на будівництво жилої квартири фізичній особі (надалі - Договір), предметом якого є будівництво для мене 2-кімнатної квартири № ____ проектною площею _____ кв.м., на __-му поверсі житлового будинку за адресою: м. ________, вул. ___________,__ (пункт 1.1. Договору).

Пунктом 1.2. Договору була встановлена загальна вартість квартири у сумі ________ грн. з ПДВ, яка була скорегована ЗАТ «Афоня-буд» відповідно до зміни фактичної загальної площі з ____ кв.м. на ___ кв.м. в порівнянні з проектною, та склала ________ грн. з ПДВ. Вказана сума була перерахована мною у повному обсязі, що підтверджується довідкою ЗАТ «Афоня-буд» №______ від «__» _________ року заявою на переказ готівки №_______ від «__» _________ року на суму _______ грн., платіжними дорученнями №__ від «__» _________ року на суму «__» _________ року грн. та №__ від «__» _________ року на суму «__» _________ року грн. (копії додаються).

Згідно пункту 3.2.4. Договору, Відповідач 1 зобов'язаний після закінчення будівництва передати мені квартиру шляхом підписання акту прийому-передачі для послідуючої реєстрації квартири у бюро технічної інвентаризації.

Право власності на новостворене нерухоме майно (житлові будинки, будівлі, споруди тощо), згідно ст. 331 Цивільного кодексу України, виникає з моменту завершення будівництва (створення майна). Якщо договором або законом передбачено прийняття нерухомого майна до експлуатації, право власності виникає з моменту його прийняття до експлуатації.

Якщо право власності на нерухоме майно відповідно до закону підлягає державній реєстрації, право власності виникає з моменту державної реєстрації.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: