Головна Спори про право власності Право спільної власності Позовна заява про виділення житлового приміщення у натурі та визначення порядку користування земельною ділянкою

Вівторок, 14 грудня 2010, 10:01

До __________ районного суду м.__________ адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований та проживає за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про виділення житлового приміщення у натурі та визначення порядку користування земельною ділянкою

На підставі договору дарування від 02.09.2004 року, мені належить на праві приватної власності 1/8 та 3/8 частин жилого будинку з частиною господарських будівель, що знаходяться за адресою:_______________.

Співвласником по вказаному домоволодінню являється Особа_2. Спірне приміщення перебуває в приватній спільній частковій власності з іншим власником домоволодіння. У зв’язку з тим, що Особа_2 – співвласник домоволодіння розташованого за адресою:___________ не дає мені згоди на розпорядження власною частиною домоволодіння, а я відповідно закону не можу в повній мірі розпоряджатися своєю власною частиною без його згоди. Тому змушена звернутися до суду для виділення даної частини житлового приміщення в натурі.

Вказане домоволодіння за адресою:___________ знаходиться на земельній ділянці пл. 1534 кв.м. Кожен співвласник користується своєю частиною земельної ділянки за домовленістю. Відповідно до ст. 83 ЗК України користування земельною ділянкою здійснюється за згодою всіх співвласників згідно з договором. Між мною та Особою_2 встановлено наступний порядок користування земельною ділянкою:

Особа_2, воротами огорожі І. користується земельною ділянкою площею 767 кв.м., в тому числі під частиною житлового будинку літ.«А-1» (квартирою № 1), гаражем літ. «Б1», вбиральню літ. «В», сараєм літ. «Г», сараєм літ. «г».

Я користуюся земельною ділянкою площею 767 кв.м., в тому числі під частиною житлового будинку літ. «А-1» ( квартирою № 2), сараєм літ. «Б», погребом літ. «а2», огорожею № 1, огорожею № 2, воротами огорожі № 3, колонкою питною № 4, вимощення № 6.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: