Головна Сімейні спори Визнання шлюбу недійсним Позовна заява про визнання шлюбу, укладеного без наміру створити сім’ю недійсним

Понеділок, 27 грудня 2010, 05:07

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________ 

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований та проживає за адресою:_______________________________, тел:___________________________________

Третя особа: Відділ РАСЦ ________ міського управління юстиції, адреса:_________________________________

Позовна заява

про визнання шлюбу, укладеного без наміру створити сім’ю недійсним

Я, Особа_1 перебуваю у зареєстрованому шлюбі з Особою_2 з 18.07.2007 р. Шлюб зареєстрований відділом реєстрації актів цивільного стану _________ міського управління юстиції _________ області, актовий запис № ______.

Перед реєстрацією шлюбу відповідач за час нашого знайомства наполягав на реєстрації шлюбу, переконував мене, що бажає створити сім’ю.

Після укладення шлюбу він наполягав на тому, щоб я прописала його в квартиру № __, яка знаходиться в будинку № __ по вул. __________ у м. ________, яка належить мені та моїй доньці, Особі_3, на праві власності.

«____»___________ 2007 року, я надала згоду на реєстрацію місця проживання Особи_2 в нашій з донькою квартирі.

Після цього Особа_2 різко змінив ставлення до мене: постійно був відсутній вдома, з’являючись вчиняв сварки, перестав підтримувати зі мною шлюбні відносини. Як пізніше мені стало відомо, що він підтримував шлюбні відносини з іншою жінкою, ще до шлюбу зі мною, які підтримує і до теперішнього часу.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: