Головна Сімейні спори Визнання шлюбу недійсним Зразок позовної заяви про визнання шлюбу недійсним (зареєстрований з особою, яка приховала тяжку хворобу)

Вівторок, 24 травня 2011, 18:16

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Третя особа:  ______________ відділ РАЦС ________________________________ МУЮ, адреса:_______________________________, тел.:__________________________________

Позовна заява

про визнання шлюбу недійсним

Я, Особа_1 разом із Особою_2, 01.01.2007 року зареєстрували шлюб, що підтверджується свідоцтвом про шлюб № ____ від 01.01.2007 року.

07.09.2007 р. у нас народився спільний син Особа_3, що підтверджується свідоцтвом про народження від «__»________ 2007 року №____.

Після укладення  шлюбу я став помічати дивності у поведінці дружини, на які до одруження не звертав уваги. Згодом я зрозумів, що у дружини мають місце порушення психічної діяльності, які  позначалися у  втраті пам’яті, зайвої балакучості, неадекватної поведінки відносно грудної дитини.

З цього приводу я звернувся до батьків дружини, які повідомили, приголомшливу для мене інформацію, що їх дочка дійсно страждає розладом психічної діяльності, у зв’язку з чим вона  знаходиться на обліку у ________ психоневрологічному диспансері № 3 та щорічно проходить курс лікування у 15-й _________ міській психоневрологічної лікарні.

За довідкою ПДН №3 і __________ обласної психіатричної лікарні №3 Особа_2 страждає на захворювання шизофренією параноідної форми неперервного перебігу.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: