Головна Сімейні спори Поділ майна подружжя Позовна заява про розірвання шлюбу та поділ майна подружжя

Середа, 12 січня 2011, 11:22

До ___________ районного суду м._________ адреса:_________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрована та проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований та проживає за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про розірвання шлюбу та поділ майна подружжя

З 2 вересня 1995 року я – Особа_1 та відповідач – Особа_2 перебуваємо у шлюбі, який зареєстрований  в ________ відділі реєстрації актів громадянського стану ____________ районного управління юстиції м.________,  про що у книзі реєстрації актів про укладення шлюбу  був зроблений актовий запис  № 29. 

За час шлюбу у нас народились діти: Особа_3, «__»________ року народження та Особа_4, «__»_________ року народження. 

Шлюбні стосунки  між нами як між подружжям фактично припинені,  так як останнього часу виникли напружені відносини, ми стали конфліктувати, шлюбні відносини припинили в 2008 році,  та на теперішній час збереження сім`ї та примирення не можливе. У зв’язку із тим, що шлюб носить формальний характер його необхідно розірвати.

Питання щодо виховання дітей вирішено в добровільному порядку, тому вони залишаться мешкати зі мною. 

Крім того, нами в період шлюбу було набуте таке майно: трьохкімнатна квартира №____, розташована по вул.___________,___, автомобіль „Мазда” 2005 року випуску та автомобіль „Мітсубіші-Паджеро”, 2007 року випуску.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: