Головна Сімейні спори Поділ майна подружжя Зразок позовної заяви про поділ спільного майна подружжя

Понеділок, 23 травня 2011, 19:08

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про поділ спільного майна подружжя

Я, Особа_1, перебувала в шлюбі з Особою_2, зареєстрованому 22 жовтня 1980 року.

Рішенням Соснівського районного суду м.Черкаси від 07 липня 2007 року, залишеним без змін  згідно ухвали  судової колегії в цивільних справах  апеляційного суду Черкаської області від 20 серпня 2008 року  шлюб між нами розірваний, в судовому порядку встановлено, що  шлюбні стосунки  між нами припинені у вересні 2003 року, з даного часу ми разом не проживаємо, спільного господарства не ведемо.

В період шлюбу  до моменту фактичного припинення  шлюбних відносин та припинення ведення спільного господарства у вересні  2003 року за спільні кошти мною та Особою_2 на підставі договору купівлі-продажу від 21 лютого 2001 року  набуто спірне майно -  придбали квартиру №__ в будинку №___ по вул.___________,  вартість якої становила  289000 грн.

Квартира №___ по вул.___________,__ являється об'єктом права спільної сумісної власності  подружжя, тобто моєю, Особи_1, власністю та власністю мого колишнього чоловіка - Особи_2.

Після  реєстрації Особою_2 нового шлюбу 16.10.2008 р. з  Особою_3, відповідач  з дружиною  проживає у спірній квартирі, маючи крім даного житла у власності 3/20 домоволодіння за адресою: вул.________________ в якому мешкаю я, являючись співвласником  даного домоволодіння з відповідачем.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: