Головна Сімейні спори Розірвання шлюбу (розлучення) Позовна заява про розірвання шлюбу (розлучення)

П'ятниця, 12 листопада 2010, 21:59

До _________ районного суду м.____________, адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Відповідач: Особа_2, зареєстрований за адресою:_______________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про розірвання шлюбу

Я, Особа_1, «___»__________ року народження та відповідач, Особа_2, «__»__________ року народження, зареєстрували шлюб 16 березня 2001 року у Відділі реєстрації актів громадянського стану Красногвардійського районного управління юстиції міста Дніпропетровська, про що в Книзі реєстрації актів про одруження 16 березня 2001 року зроблено запис за №___.

Від даного шлюбу ми маємо сина – Особу_3, «__»__________ року народження, що підтверджується свідоцтвом про народження, виданого 19 березня 2001 року Відділом    реєстрації актів громадянського стану Красногвардійського районного управління юстиції міста Дніпропетровська, про що в Книзі записів актів громадянського стану про народження зроблено відповідний запис за №_________.

Спільне життя з відповідачем не склалося. Причиною цього було те, що ми не мали між собою порозуміння, у на постійно виникали скандали. Подружні стосунки були припинені в липні 2009 року, а з травня 2010 року ми проживаємо окремо та ніяких стосунків не підтримуємо. Вважаю, що наш шлюб розпався, так, як разом ми не живемо, спільне господарство не ведемо, спільного бюджету не маємо. Між мною та відповідачем відсутні почуття любові та поваги один до одного, без чого не може повноцінно існувати жоден шлюб.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: