Головна Сімейні спори Стягнення аліментів Позовна заява про визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

Понеділок, 02 травня 2011, 14:28

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про визначення розміру аліментів у твердій грошовій сумі

Шлюб між мною, Особою_1, та відповідачем, Особою_2, розірвано.

Від шлюбу ми маємо спільну дитину – Особу_3, «__»_________ року народження.

Рішенням _________ районного суду м. _________ від 18 лютого 2008 року мої позовні вимоги задоволено - стягнуто із Особа_2 на мою користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини – Особи_3, «__»________ року народження, у розмірі 1/4 частини усіх видів його заробітку, але не менше 30% від прожиткового мінімуму у місяць на утримання дитини відповідного віку, до досягнення дитиною повноліття.

На утримання дитини потрібно не менше 2000 гривень, внаслідок того, що я повинна витрачати щомісячно грошові кошти на наступне: на ліки - 200 гривень, на дитячий садочок - 95 гривень, на гуртки у дитячому садочку - 80 гривень, на ремонти, іграшки, миючи засоби у дитячому садку - 50 гривень, на відвідування оздоровчої групи - 70 гривень, на їжу - 600 гривень, на одяг, взуття - 200 гривень, відвідування музичної школи - 50 гривень, індивідуальні заняття музикою - 200 гривень, комунальні послуги - 200 гривень, кабельне телебачення -33 гривні, санаторно-курортне лікування - 200 гривень щомісячно.

Особа_2 добровільно допомоги на утримання дитини не надає, аліменти сплачує несвоєчасно та не у повному обсязі, не бере участі у додаткових витратах, викликаних частими хворобами дитини.

Відповідач постійно приховує дійсний розмір своїх доходів, має комерційну палатку на базарі, але належної матеріальної допомоги дитині не надає. Нещодавно відповідач придбав новий автомобіль Mitsubisi Lancer X, що свідчить про його матеріальну забезпеченість.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: