Головна Сімейні спори Стягнення аліментів Позовна заява про стягнення додаткових витрат на утримання неповнолітньої дитини

Понеділок, 02 травня 2011, 14:59

До ________ районного суду м.___________ адреса:________________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:______________________________, тел.:__________________________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:______________________________, тел:__________________________________

Позовна заява

про стягнення додаткових витрат на утримання неповнолітньої дитини

Я Особа_1 перебувала у зареєстрованому шлюбі із Особою_2. Від шлюбу маємо неповнолітню дитину Особу_3, яка проживає разом зі мною.

«__»________ року шлюб між мною та Особою_2 розірвано.

Згідно з рішенням Белградського районного суду Одеської області від 14 травня 2004 року, Особа_2 повинен сплачувати аліменти на мою користь на утримання дитини - Особи_3 до досягнення нею повноліття.

Згідно із довідкою поліклінічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, Особа_3, перебуває на диспансерному обліку з діагнозом: Хронічний пієлонефрит. Відповідно до виписок із історій хвороб, вона лікується тривалий час, у тому числі і стаціонарно. Згідно із копіями платіжних документів - чеків на придбання ліків, квитків на залізничний транспорт та квитанцією на благодійні внески, витрати на придбання ліків, проїзд залізницею до м. Києва і назад, у м. Полтаву та благодійний внесок, складають 3930 гривень 93 копійки.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: