Головна Трудові спори Незаконне звільнення. Поновлення на роботі Позовна заява про визнання звільнення з роботи незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення в займаній посаді, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди

П'ятниця, 05 листопада 2010, 17:45

До ________ районного суду м._____________, адреса:__________________________________

Позивач: Особа_1, зареєстрований та проживаю за адресою:________________________________, тел.:____________________________________

Відповідачі: ДК «Назва» філії Управління магістральних газопроводів «Назва» __________ лінійне виробниче управління магістральних газопроводів, адреса:_________________________________, тел.:___________________________________

Позовна заява

про визнання звільнення з роботи незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення в займаній посаді, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та моральної шкоди

Відповідно до наказу №___ від 4 лютого 2002 року я був прийнятий на посаду інженера з експлуатації споруд та устаткування 1 категорії служби енерговодопостачання __________ ВУПЗГ Філії УМГ «Назва» ДК «Назва» НАК «Назва».

Згідно з наказом №____ від 28 серпня 2009 року в зв’язку з ліквідацією ___________ виробничого управління підземного зберігання газу, зміною істотних умов праці я був переведений з 31 серпня 2009 року відповідно до ст. 32 КЗпП України за моєю згодою в __________ лінійне виробниче управління магістральних газопроводів філії управління магістральних газопроводів «Назва» на посаду інженера.

     Наказом №____ від 1 вересня 2009 року, виданим на виконання наказу ДК «НАЗВА» від 19 серпня 2009 року №____, наказу №____ УМГ «Назва» від 21 серпня 2009 року «Про оптимізацію структури УМГ «Назва» та з метою забезпечення передачі виробничих потужностей ___________ виробничого управління підземного зберігання газу до _______________ лінійного виробничого управління магістральних газопроводів в зв’язку із ліквідацією ____________ ВУПЗГ, я був прийнятий на посаду інженера служби енерговодопостачання та протикорозійного захисту ___________ проммайданчика з посадовим окладом 2610 гривень до 1 листопада 2009 року.

1 вересня 2009 року відповідно до наказу №_____ «Про зміни в штатному розписі на 2009 рік та майбутнє вивільнення» я був повідомлений про своє вивільнення.

Відповідно до протоколів №___ від 31 серпня 2009 року та №___ від 28 жовтня 2009 року, профспілковий комітет без моєї участі надав згоду на моє звільнення згідно п.1 ст. 40 КЗпП  з 1 листопада 2009 року.

6 лютого 2010 року відповідно до наказу №________, копію якого я отримав лише 9 березня 2010 року, без попередження мене було звільнено з посади інженера виконавців з енерговодопостачання _______________ проммайданчика на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП у зв’язку із скороченням штату чисельності працівників. Це сталося навіть не зважаючи на те, що в цей час я перебував на лікарняному.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом лише у випадках змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.

...

Отриманий пароль необхідно ввести в це поле і натиснути "Активувати".
УВАГА пароль буде дійсний тільки для одного документа: